Grilování

V naší nabídce najdete všechny možné druhy steaků, takže si objednávejte dle vaší chuti. Až budete plánovat grilování a budete chtít mít vše vyřešené dopředu, tak v objednávce napište, kdy maso chcete poslat. My ho vám ho v dostatečné době před dodáním nastaříme, abyste ho měli opravdu luxusní:-)  

shutterstock 1972016069 mensi
Do týdne přímo z výroby
Tomahawk steak
Na objednání (do týdne)
299 Kč

Krájí se z vysokého roštěnce na přilehlém žebru. další pochoutka na gril, která nemá konkurenci. Porcujeme na 700g s odchylkou +/- 10 %. Vakuově baleno. 

Kód: 901
Hovězí svíčková - špička
856 Kč

Tento kus masa se nazývá špička a používá se na Stroganoff, nebo naškrabaný na tatarský biftek Vakuově baleno! 

Kód: 69
shutterstock 2286162463
410 Kč

Skvěle chutná zprudka opečený na pánvi nebo ugrilovaný na uzavřeném grilu. Rump steak je libový a jeho chuť podtrhnete trochou kvalitního oleje. Vakuově baleno! 

Kód: 900
Návrh bez názvu (26)
Do týdne přímo z výroby
T-bone steak
Na objednání (do týdne)
859 Kč

Jeden steak a dvě různá masa - svíčková z jedné strany písmene "T" a nízký roštěnec z druhé - kdo chce nejvíc, ať si dá T-bone. Porcujeme na 700g s odchylkou +/- 10 %. Vakuově...

Kód: 898
Špekáčky vázané
19,50 Kč

Špekáčky Naše poctivé špekáčky jsou oblíbenou uzeninou u všech gurmánů i trampů! Připravují se podle podle naší tradiční poctivé receptury, s láskou a bez přidané chemie. 

Kód: 133
Simínská klobása se sýrem
22,90 Kč

Simínská klobása se sýrem

Kód: 496
Klobása pikantní
23,50 Kč

Středně namleté maso se smíchá s kořením. Naráží se do přírodních vepřových střívek a středně zaudí. Klobása je vhodná k pozvolnému grilování na ohni. 

Kód: 131
vinná klobása
18,30 Kč

Vinná klobása Hříšně dobrá vinná klobása z Martinic vyrobená podle tradiční receptury. CENA JE ZA 100G

Kód: 137
Vysoký roštěnec - Rib Eye Steak
Do týdne přímo z výroby
Vysoký roštěnec - Rib Eye Steak
Na objednání (do týdne)
599 Kč

Je krásně prorostlý tukem a hodí se jak na pomalé pečení, tak pro přípravu na grilu při jakékoliv teplotě. Bývá označován jako nejšťavnatější steak. Porcujeme na 700g s...

Kód: 897
Hovězí pupek - flank steak
332 Kč

Je to dlouhý a plochý plátek masa s charakteristický jasně červenou barvou. Má výraznou chuť i vůni a po tepelné úpravě zůstává šťavnatý Vakuově baleno! 

Kód: 895
Hovězí svíčková - Tenderloin
849 Kč

Tenderloin, nebo také Filet mignon je steak z prostřední části svíčkové, je relativně vysoký a je nezaměnitelný především svou křehkostí a šťavnatostí.  Vakuově baleno! 

Kód: 899
vepřová žebra
81 Kč

Hodí se na marinování a pečení v kořeněné krustě, s barbecue omáčkou, na grilování. Žebra lze také jen povařit v osolené vodě a podávat s křenem a chlebem, případně je vyudit. 

Kód: 76
Nahoru
Další produkty
13 položek celkem
Naše výroba
Osobní odběr
Vždy čerstvé
Náš chov
Zpět do obchodu