Punk Film

Nazdar pankáči, jsme moc rádi, že si chcete své oblíbené chvilky zpříjemnit naším masem. Jsme vskutku poctěni, že takhle velká filmová produkce, která dělala Čertí brko, nebo Poslední závod si bude užívat našich steaků.

Loupaná plec Náš statek
Pastviny Náš statek a Blonde d’Aquitaine
Hovězí přední žebro s kostí Náš statek

Nejsou to steaky určené pro velkoobchody, či maloobchod. Jsou určeny pro ty, kteří vědí a neradi se ošidí v tom co jedí. Chováme cca 300 kraviček, takže produkce je to malá a není to primární zdroj našeho byznysu. Je to jeho okrajová část, kterou děláme protože nás baví a také proto, že i my máme rádi kvalitní maso, sami pro sebe.

Plemeno, které chováme na loukách Simínského mlýma pochází z jižní Francie a jmenuje Blonde d’Aquitaine. My jim říkáme blondýnky. Naše farma se nachází poblíž Rožmitálu pod Tremšínem, v malebné krajině rozlehlých pastvin lemovaných brdskými lesy. Náš dobytek se od jara do podzimu pase venku, na zimu odpočívá v prostorných stájích s volným ustájením.

Kvalitní pastva, dobrá voda, pohodlná místa k odpočinku, svobodný pohyb, zdravotní prevence, absence strachu i úzkosti, denní úklid a vysekávání pastvin. To vše našemu skotu dopřáváme v plné míře. Kombinace francouzského plemene a skvělých chovných podmínek zajišťuje charakteristickou křehkost a lahodnou chuť našeho masa.

K tomu všemu máme dvojici šikovných řezníků Vlastu Bacíka a Pepu Zetochu, kteří umí udělat uzeniny, které stojí za to ochutnat. A díky tomu, že se blíží podzim, budeme do nabídky dávat také bažanty, kachny a husy.

Mezi lidmi z Našeho Statku a Punk Filmem je již dlouholeté přátelství, proto vám nabízíme to, co my sami máme tak rádi.

Díky tomu, že se blíží podzim, budeme do nabídky také dávat bažanty, kachny a husy. Tak sledujte naše stránky

Jak jsem psal, u nás musíme porážku plánovat podle objednávek, takže ve vašem případě potřebujeme, abyste objednávku udělali vždy minimálně týden dopředu, tedy objednáte do čtvrtka a další čtvrtek vám maso osobně přivezeme do punku, tak abyste na víkend měli připraveno vše, co si objednáte.

Náš (Váš) Statek

Hovězí plec
Flank steak
Hovězí válec
shutterstock 1972016069 mensi
Do týdne přímo z výroby
Tomahawk steak
Na objednání (do týdne)
399 Kč

Krájí se z vysokého roštěnce na přilehlém žebru. další pochoutka na gril, která nemá konkurenci. Porcujeme na 700g s odchylkou +/- 10 %. Vakuově baleno. 

Kód: 901
Loupaná plec - Top blade steak
410 Kč

je maso z přední části plece, vyznačuje se jemnými vlákny a krásným mramorováním. Je nutné toto maso vždy krájet napříč svalovými vlákny Vakuově baleno! 

Kód: 893
Hovězí balíček 10 kg
2 299 Kč

V případě, že si nebudete na 100% jisti jak maso rozeznáte, uveďte prosím do poznámky žádost o popis jednotlivých druhů.  

Kód: 86
3 položek celkem
Naše výroba
Osobní odběr
Vždy čerstvé
Náš chov
Zpět do obchodu